Ukážka z novej skladby Jaroslava Hrušku

Pre Teba mami

player

Všetci anjeli hrajúV decembri 2010 vyšlo nové CD pod názvom Všetci anjeli hrajú. Je na ňom 17 piesní, ktoré môžu potešiť milovníka širokého žánru.

>> čítaj viac

Všetci anjeli hrajú Jaroslav Hruška

Tvorba filmovej, reklamnej a vážnej hudby podľa požiadaviek na objednávku.

>> čítaj viac

Najnovšie videá

video
Ponuka

Vážené dámy a vážení páni,

ján hruškatouto cestou si Vás dovoľujeme osloviť a ponúknuť Vám repertoár Jána Hrušku.

Spevák stredného prúdu so sýtym charakteristicky zafarbeným hlasom kantilénového prejavu je oživením kultúrnych podujatí, ale aj plesov, firemných akcií, rôznych typov osláv a v neposlednom rade i televíznych vystúpení.

Svoje spevácke umenie predviedol i v Španielsku, v Nemecku, v Taliansku, v Poľsku, v Chorvátsku a v Českej republike. Ľudia ho taktiež poznajú z televíznych programov Chalupárium, Senzi Senzus, Kaviareň Slávia, Akcent paráda, z vysielaní Slovenského rozhlasu, rádia Beta, rádia Lumen a ďalších.

V okolí Bojníc je známy hudobným programom „Kabaret Jána Hrušku“, ktorý funguje pravidelne asi 10 rokov, kde boli jeho hosťami takmer všetci poprední umelci stredného prúdu.

Ponúkame Vám sólové vystúpenie (na half playback alebo s kapelou) alebo kombinované vystúpenie s Jaroslavom Hruškom (repertoár Elvisa Presleyho).

Ak chcete zažiť nezabudnuteľnú atmosféru piesní Karola Duchoňa, chorvátskych, či vlastných piesní Jána a Jaroslava Hrušku, radi vám ponúkame krásny umelecký zážitok.

Manažment Jána Hrušku:

  • Tel : 0903732772, 0903553752
  • E-mail: janihruskazavinacgmail.com